Charming Apartment In Lesser Town

  • 43 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Charming Apartment In Lesser Town Πράγα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Βίσεχραντ και περίπου 8 λεπτά με τα πόδια από τον Τοίχο του Λένον. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται στο Charming Apartment In Lesser Town και είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την εξυπηρέτησή σας.

Η Βασιλική του Αγίου Γεωργίου στην Πράγα απέχει 250 μέτρα από το διαμέρισμα, ενώ η Πλατεία Παλαιάς Πόλης της Πράγας είναι σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Χάρη στην άνετη του τοποθεσία υπάρχει εύκολη πρόσβαση στη Γέφυρα του Καρόλου, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 13 λεπτών με τα πόδια. Το Charming Apartment In Lesser Town 43 τ.μ. Απέχει περίπου 2 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Πράγας και 100 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Malostranske namesti.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Charming Apartment In Lesser Town Πράγα
Studio Nicolas II Prague
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Nicolas II Prague

8.4
Πολύ καλό 209 σχόλια
59 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα
At The Blue Lion And Parking Assistance
Τιμή μόνο για κινητά

At The Blue Lion And Parking Assistance

9.1
Άριστο 462 σχόλια
83 μ από το κατάλυμα
USD 384 USD 346
ανά νύχτα
Historic Centre Of Prague
Τιμή μόνο για κινητά

Historic Centre Of Prague

91 μ από το κατάλυμα
USD 88 USD 79
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Prague - Dejvice
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Charming Apartment In Lesser Town;
      Το Charming Apartment In Lesser Town βρίσκεται κοντά σε Γέφυρα του Καρόλου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Charming Apartment In Lesser Town;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Charming Apartment In Lesser Town περιλαμβάνουν Πάρκο Πετρίν, που απέχει 17 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Charming Apartment In Lesser Town;
      Η τιμή κράτησης στο το Charming Apartment In Lesser Town θα είναι 265€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restaurant Vikarka και Golden Rose και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Charming Apartment In Lesser Town;
      Η έκταση του το Charming Apartment In Lesser Town αποτελεί 43 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Prague - Dejvice
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Charming Apartment In Lesser Town Πράγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο